Background

SSS

Oda fiyatlarına; elektrik, su, ısınma/soğutma, yüksek hızda internet, haftada iki defa olmak üzere oda temizliği ve 24 saat güvenlik dahildir.
Ödemenizi, kredi kartı ya da detayları verilecek olan banka hesap numaralarına yapabilirsin.Diğer ödeme planları ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.
Oda değişikliği taleplerini yazılı olarak iletmelisin. Her bir oda değişikliği talebi bireysel olarak ve odanın uygunluk durumuna bağlı olarak değerlendirilir. İnncity, oda değişikliği ile ilgili dilediği şekilde karar verme yetkisine sahiptir. Oda değişikliğinden doğan fiyat farkı, konaklama süresine orantılı olarak hesaplanır ve değişiklik tarihinden itibaren geçerlidir. Oda değişikliği ile ilgili ek ödeme, değişiklik gerçekleşmeden önce yapılır.
Kat görevlileri, haftada 2 defa odaları temizler.
Tüm arızaları resepsiyona bildirebilirsin.
Özel Yuvam Kız Öğrenci Yurdu güvenlik nedeniyle 24 saat kapalı devre kamera sistemi ile izlenir. Ayrıca 24 saat güvenlik görevlileri vardır.
08:00 – 24:00 saatleri arasında arkadaşların gelebilir. Arkadaşlarının gece konaklamalarına izin verilmez.
Müsaitlik durumuna göre kısa dönem kalınabilecek odalarda veya kendi odanda kalabilirler.
Evet, hobi mutfaklarını kullanabilirsin. Mutfaklar, basit ve pratik yemek pişirme amacı ile tasarlanmıştır. Kendi yemeğini pişirmek istiyorsan tava, kap, bıçak gibi tüm mutfak gereçlerini senin getirmen gerekir. Mutfakları kullanım ve hijyen kurallarına uygun kullanman gerekir. Tezgahların ve kullandığın ekipmanların temizliğinden sen sorumlusun. Yemek pişirme işlemini tamamlandıktan sonra tüm yiyecekleri misafir mutfaklarından çıkarman gerekir. Kat hizmetleri mutfak malzemeleri, kirli kap ve tabakların temizlenmesinden sorumlu değildir. Mutfakta kirli bırakılan kaplar çöpe atılır.
Odalarda yatak, çalışma masası, sandalye, gardırop. Odada yalnız kalmıyorsan mini buzdolabı, oturma alanı ve banyoyu oda arkadaşınla paylaşman gerekir. Havlu, bornoz, nevresim gibi kişisel banyo ve yatak malzemelerini ayrıca sabun, şampuan, duş jeli, deterjan ve tuvalet kağıdı gibi kişisel bakım ve temizlik ürünlerini senin getirmen gerekir.
Yurt içindeki odalarda ve tüm kapalı alanlarda sigara ve diğer tütün ürünleri kullanımı 4207 no’lu yasa gereği yasaktır. Kural ihlalinde yasanın gerektirdiği yaptırımlar uygulanır.
Öğrencilerimizin gece 24:00 itibariyle yurda giriş yapmaları beklenir.
Evet, her öğrenci için kapalı ve kolilenmiş olarak depomuzda makul bir yer ayrılmıştır.
Daha fazlası
İletişim
<